Apie mus

„Casa Bella“ turi sukaupusi jau daugiau nei 20 metų patirtį baldų rinkoje. Esame vieni didžiausių itališkų baldų tiekėjų. Viena pagrindinių mūsų įmonės vertybių – tai ilgalaikis bendradarbiavimas tiek su klientais, tiek su gamintojais. Per  du  bendradarbiavimo su daugeliu Italijos baldų fabrikų dešimtmečius mes sugebėjome atsirinkti tik pačius geriausius, kurie siūlo aukštą kokybę ir originalų dizainą už racionalią kainą. Dėl šios priežasties mes galime pasiūlyti platų pasirinkimą išskirtinių itališkų baldų, kurie įsilies į jūsų namų interjerą bei atitiks jūsų poreikius.

Praktiškumo ir originalaus dizaino harmonija yra pagrindinis Italijos baldų gamintojų principas. Dėl to mes galime pasiūlyti funkcionalius, komfortiškus bei išskirtinius modernaus ir klasikinio dizaino baldus, kurie priklausomai nuo jūsų poreikių,  sukurs norimą interjerą ir jaukią jūsų namų atmosferą.

Garantuojame nepriekaištingą baldų kokybę, aukščiausio lygio konsultacijas ir aptarnavimą.

Laukiame Jūsų „Casa Bella“ baldų salonuose!

Gamintojai

Per du įmonės egzistavimo dešimtmečius  teko dirbti su didžiąja dalimi Italijos baldų gamintojų. Ilgamečio bendradarbiavimo dėka mes sugebėjome atsirinkti tik pačius geriausius, kurie teikia aukštos kokybės ir originalaus dizaino itališkus baldus už racionalią kainą. Mūsų baldų gamintojai –  tiek mažos įmonės, tiek visame pasaulyje pripažinti itališkų baldų gamybos lyderiai. Mes vertiname gaminius pagal daugybę savybių, todėl galime užtikrinti mūsų baldų nepriekaištingą kokybę.

Klasikiniai baldai

Modernūs baldai