Uždaryti
My account
GET 20% OFF

By subscribing to our newsletter

Virtuvės baldų kolekcija „Pantheon“

0,00 €
*Kaina skaičiuojama pagal individualų projektą
Produkto priedai
Prieinamumas:Sandėlyje
SKU:
LBPNTHNKTCHN
Aprašymas

Prabangi klasikinė „Pantheon“ kolekcija pagaminta iš medžio masyvo kuriama pagal jūsų pageidavimus: spalvų, dekoro detalių, drožinių, stiklo.

Šių laikų interjero dizaino ypatumuose vis dažniau pastebimas estetiškumas ir kokybiškumas, o tai skatina kitaip pažvelgti į erdvių planavimą ir baldų išdėstymą, todėl šie baldai yra kupini ypatingų pasirenkamų savybių ir mažų detalių, kurios kartu sukuria nepriekaištingą galutinę išvaizdą.

Virtuvės fasado, stalviršių apdailą, rankenėles, aksesuarus ir kitus parametrus galima rinktis pagal poreikį iš gamintojo siūlomų variantų.

Kiekvienos virtuvės projektas yra kuriamas pagal jūsų indivisualius poreikius, gyvenimo įpročius bei namų išplanavimą. Kviečiame susisiekti su mumis ir sukurti jūsų naujos virtuvės projektą.

Kviečiame užsukti plačiau susipažintu su vienu didžiausių Italijos virtuvių gamintoju "Lube Cucine" mūsų salone. Apžiūrėti gamintojo siūlomus fasadus, įvairias apdailas, plačiau sužinoti apie jų siūlomas galimybes, inovacinius sprendimus bei žaliąją politiką.

Papildoma informacija
Daugiau informacijos
Product Name Virtuvės baldų kolekcija „Pantheon“
Kaina nuo 0,00 €
Stilius Klasikinis
Gamintojas Lube
Atsiliepimai
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Virtuvės baldų kolekcija „Pantheon“